wynagrodzenie logistyka

Jak wiadomo podejmujemy pracę zarobkową aby zarabiać pieniądze. Wynagrodzenie powinno być adekwatne do naszych potrzeb, ponieważ każdy musi  zapłacić rachunki oraz utrzymać się przez cały miesiąc. Wiadomo że im większe wynagrodzenie tym lepiej bo można coś odłożyć czy pozwolić sobie na większe zakupy. Pieniędzy nigdy nie za dużo.

Patrząc na to, że logistyka staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem studiów, zadajemy sobie pytanie – na jakie wynagrodzenie może liczyć specjalista ds. logistyki ?

Średnie wynagrodzenie specjalisty ds. logistyki wynosi około czterech tysięcy miesięcznie. Dla osób nie posiadających doświadczenia proponowane jest z zwyczaj kwota powyżej trzech tysięcy złotych na miesiąc. Najlepsi potrafią otrzymać wynagrodzenie an poziomie powyżej pięciu tysięcy złotych.

Wynagrodzenie będzie zależeć nie tylko od wiedzy i doświadczenia pracownika ale również od wielkości i kapitału firmy, obszarze jej działania, zasięgu  oraz ilości klientów.  Wynagrodzenie też będzie zależeć od obszaru w jakim firma ma siedzibę.