Pracownik Magazynowy

Jesteśmy globalnym dostawcą usług IT. Zatrudniając 4000 pracowników w ponad 50 oddziałach na całym świecie, świadczymy usługi z zakresu „Device as a Service" dla branży IT w ponad 190 krajach. Device as a Service (DaaS) to kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie dostarczenie urządzeń i oprogramowania z pakietem usług zarządzania w całym cyklu ich eksploatacji oraz finansowaniem na podstawie jednej umowy z opłatą za urządzenie.

Bielany Wrocławskie
Zadania:
  • Przyjmowanie towaru, kontrola wizualna stanu przesyłek, wprowadzanie informacji do wewnętrznego systemu - praca przy komputerze
  • Lokalizowanie części na terenie magazynu, przygotowywanie oraz kompletowanie zamówień
  • Pomoc przy rozładunku i załadunku, segregowanie sprzętu - drobne prace magazynowe
  • Wsparcie pracy działu serwisu
Wymagania:
  • Chęć do nauki oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Znajomość jezyka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT
  • Jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku o płaskiej strukturze organizacyjnej
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i wdrażania własnych pomysłów
  • Wsparcie naszych społecznych projektów jak: Hemmersbach Rhino Force, dzięki któremu pomagamy środowisku oraz Kids Family, gdzie wspieramy i pomagamy dzieciom, które żyją w trudnych warunkach na całym świecie
  • Buddy program, gruntowe wdrożenie do stanowiska i wsparcie w realizacji zadań
  • Szkolenia językowe
  • Inne udogodnienia jak: darmowy dojazd z centrum Wrocławia, parking, kawa itp.
  • Pakiet dofinansowanych benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe dla pracownika i jego najbliższych oraz dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy