Pracownik Magazynowy w sklepie

zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa ul. Górczewska 124

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw odbywających się głównie w porze nocnej,
  • układanie towaru na półkach sklepowych i w magazynie,
  • prace związane z zatowarowaniem sklepu w ciągu dnia.

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy fizycznej,
  • gotowość do pracy w nocy,
  • uczciwość, sumienność.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Stabilna firma
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Pakiet socjalny, pakiet sportowy
  • Dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci
  • Nurkowanie, jazda konna, warsztaty kulinarne, kursy tańca...
  • Prywatna opieka medyczna