Pracownik centrum przesyłkowego

Firma ISSP świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Zakres obowiązków:
  • sortowanie przesyłek,
  • rozładunek paczek kurierskich z kontenerów,
  • inne drobne prace magazynowe.
Wymagania:
  • chęć do pracy,
  • zaświadczenie o niekaralności lub chęć jego wyrobienia,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!
Oferujemy:
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym,
  • możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy,
  • zarobki ok. 1900 € brutto miesięcznie (stawka 10,93 na zmianach dziennych, 13,66 € brutto/h na nockach),
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • bezpłatny transport,
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania.
Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o. o. oraz ISSP UA Sp. z o. o.

Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.