Pomocniczy pracownik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Miejsce pracy: Gardno
Numer: StPr/21/0004
OBOWIĄZKI:

pomoc przy sortowaniu towarów, przy pakowaniu zamówień, przenoszeniu towarów w magazynie, rozładowanie - załadowanie pojazdów. Praca przy linii produkcyjnej. Praca w pozycji stojącej, w hałasie i zapyleniu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: sprawność fizyczna pozwalająca na wykonywanie powyższej pracy, sprawność rąk, dobry wzrok, chęć pracy w oparciu o normy produkcyjne

Wymagania inne:

[Inne] : system pracy 3-zmianowy ( 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00) Pracodawca-użytkownik Fiege E-Com Logistic sp. z o.o. Proszę o wydaniu informacji starosty w formie elektronicznej.

Miejsce pracy:

Gardno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie