Operator wózka widłowego

Masz już doświadczenie jako operator maszyn i uprawnienia na wózki widłowe wysoko-składowe UDT ?

Szukasz pracy w której będziesz mógł się rozwijać?

To oferta dla Ciebie!

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy operatora maszyn i wózków widłowych do pracy na produkcji

Lubicz Dolny
oferujemy
  • umowę o pracę, zatrudnienie bezpośrednio w firmie produkcyjnej
  • wynagrodzenie 3200-4000 brutto w zależności od posiadanego doświadczenia
  • premię uznaniową do 500 zł przyznawaną miesięcznie
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów tj. pakiet sportowy i medyczny, zniżki na rozrywkę itp.
zadania
  • obsługa wózków widłowych wysoko-składowych (Urząd dozoru technicznego-UDT)
  • prace polegające na obsłudze maszyn produkcyjnych
  • załadunek i rozładunek

oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku operator maszyn lub podobnym
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • motywacji do rozwoju i nauki
  • mile widziane uprawnienia SEP, doświadczenie w elektryce lub pracy jako ślusarz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47