Magazynier w Magazynie Technicznym

Obecnie do naszego zakładu w Środzie Śląskiej (okolice Wrocławia) poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska
Nr ref.: MMT/02/21
Zadania:
  • przyjmowanie i rozmieszczanie towarów w odpowiednich strefach magazynowych
  • kontrola i rozładunek dostaw towarów
  • wydawanie towarów na poszczególne działy
  • kontrola stanów magazynowych
  • obsługa przyjęć i wydań magazynowych
  • sprawdzanie i rejestracja zgodności dostaw z dokumentami
  • prowadzenie dokumentacji i ewidencji w systemie komputerowym
  • utrzymywanie porządku i czystości na swoim stanowisku pracy i w pomieszczeniach magazynowych
  • inne prace związane z funkcjonowaniem magazynu
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie, wiedza techniczna
  • obsługa komputera
  • podstawowa znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • min. 1 rok doświadczenie w pracy w magazynie
  • gotowość do pracy II zmianowej
  • sumienność, odpowiedzialność ,dokładność i dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Stabilne warunki zatrudnienia, konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Magazynier w Magazynie Technicznym prowadzonego przez Röben Polska Sp z o.o. i Wspólnicy Sp. K. z siedzibą w Środzie Śląskiej przy ul. Ceramicznej 2”.

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.