Lider Magazynu

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 370 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Miejsce pracy: Świebodzice
Zadania:
  • Odpowiedzialność za sprawny przebieg procesów logistycznych w obszarze magazynów
  • Organizacja i nadzór nad pracą pracowników magazynowych
  • Koordynowanie prac nad przeprowadzaniem inwentaryzacji magazynów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przestrzeganie bezpieczeństwa pracy w obrębie magazynów
  • Budowanie pozytywnych relacji wewnątrz zespołu
  • Ustalanie norm i zasad pracy poległego zespołu oraz nadzór nad ich przestrzeganiem
Oczekujemy:
  • Wykształcenia min. średnie, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem
  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z zarządzaniem procesami logistycznymi
  • Doświadczenie w pracy w zarządzaniu gospodarką magazynową przy użyciu systemów magazynowych
  • Silnego zorientowania na optymalizację procesów logistycznych
  • Umiejętności budowy i koordynowaniu strumieniu przepływu surowca i wyrobu oraz ze znajomością mapowania procesu
  • Uprawnienie do obsługi wózków widłowych
Oferujemy:
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w ambitnym zespole
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami