Kierownik Serwisu Ciężarówek / Spedytor

Ogłoszenie numer: 3604196, z dnia 2020-08-25

Wielkopolska Agencja Pracy od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Poniższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Mosina

Opis stanowiska

  • organizacja pracy warsztatu,
  • nadzór nad mechanikiem,
  • odpowiedzialność za utrzymanie floty i jej stan techniczny ( około 30 pojazdów),
  • analiza i obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem floty,
  • podejmowanie decyzji zakupowych i zapewnienie płynności pracy warsztatu,
  • planowanie i organizacje prostych zleceń transportowych,
  • kontakt z kierowcami, nadzór nad dokumentacją transportową.

Wymagania

  • znajomość lub doświadczenie z branży motoryzacyjnej samochodów ciężarowych,
  • znajomość mechaniki samochodów ciężarowych i współczesnych technologii w tym zakresie,
  • umiejętność analizy pod kontem kosztowym,
  • kreatywne, analityczne podejście w rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętność podejmowania decyzji, umiejętności społeczne w relacji z kierowcami i współpracownikami.
  • znajomości języka niemieckiego będzie bardzo dobrze widziana, alternatywna znajomość języka angielskiego również zostanie wzięta pod uwagę.

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • jednozmianowa oferta pracy,
  • bardzo dobry pracodawca!