Kierowca - magazynier

Ogłoszenie numer: 3758223, z dnia 2020-10-13

Firma Kos istnieje na rynku od 15 lat prężnie rozwijając się i zatrudniając wykwalifikowany personel tworzący zgrany zespół. Pracownicy cenią sobie warunki pracy , mozliwość rozwoju osobistego i awansu. Nasz personel utożsamia się z firmą ceniąc sobie stabilą współpracę i godziwe warunki wynagrodzenia.

Firma KOS wchodzi w skład prężnie działającej Grupy KOS , w skład której wchodzi Restauracja KOS, Bar Familijny KOS , Delikatesy Gdańskie KOS oraz Restauracja Sapore.

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • dostarczanie towarów między restauracjami
  • dbanie o powierzone mienie
  • dbanie o właściwe przechowywanie sprzętów gastronomicznych, prawidłowe ich zabezpieczenie
  • umiejętność przeprowadzenie drobnych napraw np. wymiana kontaktu, wymiana kolanka pod zlewem itp.

Wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych do 3,5 tony
  • umiejętność  pracy pod presją czasu
  • kultura osobista i komunikatywność
  • uczciwość

Oferujemy

  • praca w dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie
  • umowa o pracę
  • normowany czas pracy od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-17
  • wynagrodzenie pomiędzy 3.000 a  4.000 zł.
  • komfortowo wyposażony samochód Mercedens citan 109 furgon
  • praca głównie w ścisłym centrum Gdańska
  • obiady pracownicze