Inżynier Utrzymania Ruchu

Karczew

opis stanowiska

Posiadasz umiejętność diagnozowania oraz rozwiązywania problemów? Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych oraz możliwości rozwoju na stanowisku Inżyniera utrzymania ruchu? Dołącz do zespołu międzynarodowej firmy produkcyjnej. Nie czekaj - aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • system premiowy uzależniony od osiąganych wyników pracy;
  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna;
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • lok. Karczew

zadania

  • planowanie oraz nadzór nad konserwacją maszyn produkcyjnych oraz instalacyjnych w zakładzie;
  • weryfikacja przyczyn awarii maszyn;
  • współpraca z technologami;
  • nadzór nad magazynem części zamiennych oraz weryfikacja dostawców;
  • przygotowywanie zleceń zakupowych oraz współpraca z dostawcami usług.

oczekujemy

  • min. 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • wykształcenia wyższego technicznego;
  • uprawnień SEP 1kV;
  • praktycznej znajomości zagadnień z obszaru pneumatyki, mechaniki oraz automatyki;
  • znajomości jęz. angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej oraz umożliwiającym swobodny kontakt z dostawcami usług zewnętrznych.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47